#1 2009-10-21 08:27:47

Skate

Admin

Zarejestrowany: 2009-10-20
Posty: 24
Punktów :   

Poradnik-Jaka Deska ?!

Witam.Otworzylem ten dzial bo wiele Ludzi czesto zastanawia sie"Cholera jaka deske Wybrac ? " lub "To moja pierwsza decha i nie wiem jaka Kupic" wiec ja tutaj szybko wytlumacze co i jak

Kupno Pierwszej Deskorolki-Nie chcesz Wydawac Majatku ... Pewnie nie masz wiecej niz 150 zl no wiec za 150 zl deski sa bez roznicy Smj...itp itd....a jesli Kupujesz to Kup 7-Warstwowa (9 warstwowa jest ciezsza ! i kazdy skate'r powinien jezdzic na 7warstwowce)to na pewno ! no i najlepiej jak bedzie profilowana <Profil to wgniecenie na srodku deski
no i to wszystko!!! dla poczatkujacych...;D

Ale jesli jestes Zawansowany To Polecam Deski Elementa,Darkstar'a,Pogo...Dla mnie jedne z lepszych firm to wlasnie te...Na www.supersklep.pl www.systemsklep.pl www.andegrand.pl tak ze mozesz nabyc Dobre Deski...decha za 300 zl to jest juz chyba naj lepsza...chociaz Dla mnie nie robi Roznicy bo Od 200 zl Kupujesz takie same Deski...Moze troche gorsze ale tez sa Dobre a pozniej to po prostu cena Rosnie bo lepsza firma bo jezdzi na tej firmie Bam margera ( w przypadku elementa) i sa troche lepsze Powiedzmy Tracki...ale jak jestes zawansowany to Chyba nie robi roznicy ;D Mi nie robi wiec i wap pewnie nie ! ;D

Mam nadzieje ze pomoglem zarowno tym Amatorom jak i doswiadczonym a teraz zwijam
Strzala!

Ryba @edit : napisałeś profil to wgniecenia na srodku deski czyli concave. concave to jest podgięcie na początku nose i tail.

Offline

 

#2 2009-10-21 15:02:40

Ryba

Admin

Zarejestrowany: 2009-10-20
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: Poradnik-Jaka Deska ?!

Hmm...
Za 150zł najlepszy wybór to Labeda,ponieważ SMJ,Spokey są do dupy.
Zawsze 7 warstwową bierzcie..
P.S Labede znajdziecie na www.allegro.pl


"Nie krytykuj innych,jeżeli sam nawet nie jesteś lepszy"

Offline

 

#3 2009-10-21 18:50:46

szochaB

Maly Skate

Zarejestrowany: 2009-10-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Poradnik-Jaka Deska ?!

Radze nie kupywać marketówek ,ponieważ sam się przekonałem że nie warto.Po tygodniu poszły łożyska potem tracki a na końcu blat;]Więc nie lećcie na pierwszą lepszą marketówkę.

Pogrubione,to są błędy w wyrazie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.alkoholizmpomoc.pun.pl www.ligipilkarskie.pun.pl www.zgs-asg.pun.pl www.superpuder.pun.pl www.cshajtownia.pun.pl